czwartek, 6 marca 2014

Kwiatek, płatek i sofa...

Tak właśnie! Kwiatek, płatek, pączek, fotel, sofa, szezlong...słowem - cały bukiet. Bukietem tym jest cudowna kolekcja marki Bruhl.
Fotele, sofy i szezlongi, które wyglądają jak pąki kwiatów. Dodatkowo kolory tapicerki jakie zostały zastosowane w meblach są tak pozytywne i radosne, że nie sposób oderwać od nich oczu.

Myślę, że cała kolekcja we wnętrzu mogłaby być nieco przytłaczająca, ale pojedynczy fotel lub dwa, jako dodatek do minimalistycznej sofy byłyby doskonałym uzupełnieniem salonu.

Fotel dobrze sprawdzi się też w pokoju nastolatki lub jako miejsce do siedzenia przy kobiecej toaletce. Bo przecież czego jak czego, ale subtelnej kobiecości to mu odmówić nie sposób.

Który kolor najbardziej Wam się podoba? 
Ja oszalałam na punkcie turkusów :)

Autor: Tuśka
Foto: Bruhl

11 komentarzy:

 1. No... taką całą kolekcję w turkusie to jak najbardziej mogłabym mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śmiesznie to wygląda! Chociaż taka zieleń... na nadchodzącą wiosnę, której nie mogę się już doczekać, byłaby idealna. :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne te fotele - jak tulipany :D Właśnie zakwitły mi takie w doniczkach, więc fotel w takim kształcie pasowałby idealnie do mojego salonu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super mebelki :) bardzo mi się podobają, najbardziej te fotele

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze, że strasznie spodobały mi się te fotele. Nigdy wcześniej takich nie widziałam. Bardzo kreatywny projekt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zdecydowanie różowy.:)

  www.bogoosha.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie powiem - kolekcja ciekawa. Jednak nie do każdego wnętrza będą pasować takie "kwiatki" ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Asiu obiecuję, że już niebawem :)

   Usuń

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz...