czwartek, 19 marca 2015

Ściana marzeń

Zawsze uważałam, że w aranżacji wnętrza najważniejszy jest detal. Nie znoszę pstrokacizny, nałożonych na siebie i obok siebie różnych motywów, które wzajemnie się przytłaczają, zamiast się dopełniać. Z tegoż właśnie powodu, największym sentymentem zawsze darzyłam podłogi i ściany. Meble mogą być wyłącznie dodatkami, ale to ściany lub podłogi grają pierwsze skrzypce.

U mnie w domu też tak jest. W kuchni, białe kafle na ścianie dopełniają się z białymi frontami szafek, zaś królową całej aranżacji jest podłoga. Przypomina nieco starą, sfatygowaną posadzkę wyciągniętą rodem z kaplicy w Barcelonie ;) W łazience również królują biele. Na ścianach. Podłoga jest mozaiką, splatającą ze sobą czerń i biel w postać rombów, ornamentów...sama nie wiem. W każdym razie robi wrażenie. 

Ale nie o tym dzisiaj. Dzisiaj przenoszę was do pokoju najmłodszych, którzy również mają prawo żyć w świecie pełnym estetycznych doznań. Wśród ścian pełnych baśni i kolorów. Chciałabym wam pokazać kolekcję tapet do pokojów dziecinnych, z najnowszej kolekcji Tout Petit marki Eiffinger. Same cuda, inaczej opisać ich nie sposób. 

I żeby nie było, to nie tylko słodkie pastele. To także żywe barwy, które dają kopa pełnego energii, wprawiają w radość i wywołują uśmiech. Nie brak też przesłodkich motywów, które ze światem dziecięcym mają tak wiele wspólnego. 

Która wam się podoba najmocniej? Ja stawiam na urocze liski :)
Tekst: Tuśka
Fot. Decodore (www.decodore.pl)

2 komentarze:

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz...