poniedziałek, 28 października 2013

Paris is always a good idea

Kto nigdy nie był w Paryżu, na pewno choć raz marzył, by do niego pojechać. Kto był, zapewne tęskni, by odwiedzić go jeszcze kiedyś.
Miasto magiczne. Ludzie przyjeżdżają do niego z zakątków całego świata...aby się zakochać, rozmarzyć. Aby spróbować ciepłej, chrupiącej bagietki z gorącą kawą o poranku. By obejrzeć najwybitniejsze dzieła sztuki lub odwiedzić najbardziej znane domy mody.
To miasto rocznie odwiedza około trzydzieści milionów turystów z całego świata. Każda pora roku jest dobra, by zobaczyć Paryż...

Najczęściej przywożoną z Paryża pamiątką jest co? Oczywiście miniaturka wieży Eiffla. Żelazna Dama jest symbolem tego miasta. Zna ją każdy, nawet małe dzieci ;)
Warto mieć taką pamiątkę, bo przywodzi na myśl nie tylko piękne miejsce i związane z nim wspomnienia, ale także jest pięknym elementem dekoracyjnym.

A tak swoją drogą...wyobrażacie sobie, aby mieć taką dekorację tuż za oknem? Prawdziwą wieżę Eiffla! Cudo i marzenie :)Autor: Tuśka
źródła wykorzystanych zdjęć: favim.com, pinterest.com, french-touch.pl

1 komentarz:

  1. Ja byłam, rzeczywiscie jest magiczny, choć nie ze względu na owiana romantyczność , która ma się nijak do piekna paryskiej architektury i muzem Luwr.
    Życzę Ci abyś mogła samych tych wrażen kiedyś doswiadczyc

    OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz...