piątek, 11 października 2013

Kuchnia, że och i ach

Tak wiem, biała kuchnia to temat, który był poruszany miliony razy. Nie ma chyba wnętrzarskiego bloga, którego autor nie rozpisałby się o bieli kuchennych szafek, kafelków i dodatków.

Trudno! Muszę jednak dodać te zdjęcia...Bo są niesamowite! 
Mój hopel na punkcie kuchennym wynika z tego, że niebawem sama będę urządzała swoją własną. A, że jestem nastawiona na meble właśnie w tym kolorze, to szukam i szukam nieprzerwanie jakiś inspiracji, które pomogą mi stworzyć wymarzoną przestrzeń do pichcenia :)

W sumie, to się trochę zastanawiałam nad fenomenem białych kuchni. Niewykluczone, że wielki szał na nie nadszedł wraz z modą na skandynawskie klimaty. Wiadomo, tam biel hula na lewo i prawo. Chociaż może biała kuchnia była modna zawsze, ale jakoś tak mniej o niej mówiono? Sama już nie wiem.

Nawet jeśli moda na białe kuchnie jest chwilowa i przeminie jak wszystko na tym świecie...to i tak będzie się czuło do niej pewien sentyment. 
Może dlatego, że jej wewnętrzny urok, to niczym nieskażona prostota. Taka, która dopasuje się do wszystkiego i nada zachwycającego klimatu każdej kuchni.
Nie ma co ukrywać. Biała kuchnia jest po prostu - ponadczasowa :DAutor: Tuśka
Zdjęcia: http://www.femina.dk/bolig/gallery-koekkengalleri#slide-0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz...